.

Kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds Sutherland jest jedną z wiodących firm prawniczych na polskim rynku świadczących kompleksowe doradztwo prawne dla biznesu. Jest częścią Eversheds Sutherland, globalnej sieci firm prawniczych, posiadającej 67 biur w 34 krajach i łącznie ponad 3 tysiące prawników.

Kancelaria zapewnia wsparcie prawne w zakresie spraw korporacyjnych, transakcji fuzji i przejęć,ochrony danych osobowych, własności intelektualnej, prawa nowych technologii, postępowań sądowych i arbitrażowych, prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, podatków, prawa pracy, prawa konkurencji i prawa konsumenckiego, prawa bankowego, prawa rynków kapitałowych i compliance.

Firma wspiera pomioty będące globalnymi liderami w sektorach: TMT, finansowym, energetycznym, nieruchomościowym, budowlanym, produkcyjnym, FMCG, żywnościowym, farmaceutycznym i medycznym. Prawnicy kancelarii mają duże doświadczenie w pracy dla podmiotów z sektorów regulowanych.

Wierzbowski Eversheds Sutherland doradza przedsiębiorstwom we wszystkich obszarach działalności, które dotyka transformacja cyfrowa i rozwój technologiczny. Zapewnia doradztwo w zakresie budowania tożsamości firmy w ramach szeroko rozumianej kultury cyfrowej, poszukiwania nowych, rewolucyjnych modeli biznesowych, wdrażania innowacji i minimalizacji potencjalnych ryzyk.

Kancelaria od lat rekomendowana jest przez prestiżowe międzynarodowe rankingi prawnicze. W 2018 roku obchodziła 20-lecie istnienia na polskim rynku. 

Wierzbowski Eversheds Sutherland jest partnerem konkursu Law Games od początku jego istnienia. Laureatom oferuje płatne staże, które nierzadko przeradzają się w stałą, długotrwałą współpracę.

Więcej informacji o kancelarii na eversheds-sutherland.pl